Telefon: +36-30-6319784
E-mail küldése

Hírek

2024. május 15., 11:35Befejeződött a teke bajnokság

Soha ilyen szorosan nem alakult a teke bajnokság végeredménye, mint az idei szezonban. Az utolsó fordulóban a Merkapt A csapata hazai pályán a vártnak megfelelően megverte az addig éllovas Krix A együttesét. Csapatunk játék nélkül jutott két ponthoz a sereghajtó Batta ellen, mivel a pályahiba miatt félbeszakadt mérkőzést létszámhiány miatt nem tudták pótolni.

Így az az érdekes helyzet állt elő, hogy három csapat is 30 ponttal végzett, jöhettek a szettpontok, melyekben a Krix A volt a gyengébb, így ők végeztek a harmadik helyen. Igen ám, de a másik két csapat között ebben az összevetésben is egyenlőség mutatkozik. Az egymás elleni eredményeik szintén nem döntenek (5:1 és 1:5).

Hogyan alakuljon ki mégis az igazságos végeredmény?

A Versenybizottság végül úgy döntött, hogy megosztott első helyet hirdet, így csapatunk - megosztva ugyan - de története során második alkalommal megnyerte a bajnokságot.