Telefon: +36-30-6319784
E-mail küldése

Hírek

2023. április 28., 20:57Elindult a tavaszi forduló!

Április 27-én, idegenben lejátszottuk Haladás VSE-Vizéptek ellen az első mérkőzésünket. Az őszi mérkőzés után, elégtételt vettek a hazaiak. Meggyőző győzelmet arattak.
Párosokkal kezdtük a találkozót. Karádi László, Lévai Márióval az oldalán küzdött meg a Takács László, Jene Kálmán kettőssel. Molnár Péter, Alasz Marcellal mérkőztek meg a Kolesánszky Györgyné, Császár Géza párossal. 3:1 lett mindkét meccs. Az előbbi mérkőzés nekünk, az utóbbi a hazaiaknak ért pontot. 1-1
Egyénik következtek. Molnár, Császár ellen, Lévai, Márczi László ellen volt eredményes. Karádi, Takáccsal küzdött, Kolarich Sándor, Jene ellen maradt alul. 3-3
A második forduló után előnyre tettek szert a hazaiak. Takács ellen Molnár, míg Márczi ellen Kolarich vesztett döntő szettben. Karádi nem bírt Jenével, Lévainak Kolesánszkynével gyűlt meg a baja. 7-3
A harmadik körben bemutatkozott utánpótlás korú játékosunk, Alasz Marcell. Rutinos ellenféllel, Császár Gézával játszotta első meccsét Marci. Végül nyert a hazai. Ebben a körben nem tudtunk meccset nyerni. 11-3
Az utolsó 4 meccsből kettőt mi, kettőt a hazaiak nyertek. 13-5