Telefon: +36-30-6319784
E-mail küldése

Hírek

2023. május 17., 20:46Hazai környezetben fogadtuk Celldömölköt

05.15-én, hétfőn játszottunk hazai környezetben Celldömölk város V. számú csapata ellen. Fiatal csapatunk ezúttal nem tudta megnehezíteni a jelenlegi második helyezett dolgát. Alasz Marcell tovább gyarapította tapasztalatait és ismét el tudott 1-1 szettet lopni az ellenféltől.
A párosokat követően 2:0-ra vezettek a vendégek. Agg-Lévai és Molnár-Kolarich párosunk is hozott szett nélkül fejezte be a mérkőzését. Előbbi párosunk a Szakács László, Kovács Korina kettőstől, utóbbi a Szabó László, Balázs Gyula párostól kapott ki.
Az egyéni meccsekkel sem tudtuk jobban megszorongatni ellenfelünket. Az első hazai pontot Agg Patrik jegyezte a második fordulóban. A következőben Molnár hozott még egy meccset. Ez után több pontot nem tudtunk szerezni. A mérkőzést 2:16-tal zártuk.