2024. március 13., 08:06Húsvét Kupa 2024. Káld - Vasszécsenyben

Amatőr asztalitenisz verseny versenykiírása

1. A verseny kezdési időpontja: 2024.04.01. /hétfő/, 10.00 óra

2. A verseny befejezésének időpontja: ??????

3. A verseny helyszíne: Vasszécseny, Általános Iskola!

4. A verseny célja: Az asztalitenisz sportág népszerűsítése, asztaliteniszezők, műkedvelők versenyzési lehetőségének biztosítása, a „Húsvét Kupa” elnyerése, hagyományőrzés.

5. A verseny rendezői: Káld Asztalitenisz Szakkör

6. A verseny támogatói: Káld ASZ, Vasszécseny Általános Iskola

7. A versenybizottság: Horváth József, Horváth Krisztián, Mikó Józdef

8. Versenyszámok:

Csapat: 2 fős, kortól, nemtől, lakóhelytől függetlenül.

Páros: Véletlenszerű összesorsolással

Egyéniben tervezzük a „Hirtelen halál” elnevezésű versenyszámot az előző versenyszámok után, amennyiben lesz még elegendő időnk. Indulásra jogosultak: A verseny amatőr jellegét figyelembe véve csak azok, akik megyei osztály felett nem játszanak, egyéb lelkes amatőrök.

9. A verseny lebonyolítása: A mérkőzéseket 6 asztalon, Joola flash labdával játszuk.

- csapat versenyszám esetében csoportos körmérkőzések, főtáblán: kieséses rendszer (2 nyert mérkőzés, 3 nyert szettes mérkőzések, A-X, B-Y, AB-XY)

- páros versenyszámnál létszámtól függően lesz eldöntve

- „Hirtelen halál”: Kieséses rendszerben 1 nyert 21-es szett! a 10. pont elérésekor térfél csere, 5 szervánként szervacsere.

10. Nevezés:

Tel: 06-30/226 0306

E-mail: forsterrke@gmail.com

Helyszínen: a verseny megkezdése előtt min. fél órával.

Nevezési díj: 500 Ft/versenyszám

11. Díjazás:

- a Húsvét Kupát vagyis a vándorserleget a győztes csapat viheti el.

- érem, oklevél, egyéb.

12. Egyéb: A versenyen mindenki saját felelősségére indulhat. A személyes tárgyakért, értékekért a rendezőség felelősséget nem vállal. Sportruházat használata kötelező! Előzetes jelentkezést figyelembe véve némi harapni és innivaló is várni fogja a sportolókat!