E-mail küldése

Hírek

2023. november 19., 09:55Idegenbeli siker

Megyei 1. osztály, VI. forduló Jeli SE - Horvátzsidány SC I
Szombat délután Vasszécsenyben fogadott bennünket a Jeli SE. A találkozón be kellett vetnünk utánpótlás gárdánk egy részét is. Alasz Marcell és Tengelics Dominik ki is használta az alkalmat és értékes győzelmeket szereztek.
Az Alasz-Tengelics párosunk 4 szettben maradt alul a rutinos Nagy-Takács Gábor-Dobolán Gábor duó ellen. Szűcs/Karádi kettősünk 3/0-ra nyert a hazaiak Horváth Gábor-Lénárt Csaba párosa ellen. 1:1
Az egyéni mérkőzések is hoztak izgalmas találkozókat. Négy döntő szettes meccsből kettőt a hazaiak, kettőt mi nyertünk. Marcell kezdő volt. 4 egyéniből 3-at megnyert. Karádi Laci 2 nyertes meccsét követően, átadta a "stafétát" Tengelics Dominiknak, aki élt a lehetőséggel és 1 győzelmet szerzett. A felnőttek is jól játszottak.