Telefon: +36-30-6319784
E-mail küldése

Hírek

2022. február 15., 20:02Lezajlott a tavaszi szezon első fordulója

Tegnap fogadtuk Szentgotthárd város asztalitenisz csapatát. A mérkőzés annyira kiélezett volt, hogy az utolsó 2 egyéni meccs döntött a 2 pont sorsáról.
Több szempontból is rendhagyó volt az összecsapás. Egyrészt ez volt az első élőben közvetített hazai bajnokink (így nyomon lehetett követni a mérkőzés menetét.) Másrészt ez volt Pausz Ádám bemutatkozó mérkőzése.

A kezdés megalapozta a későbbi izgalmakat. Mindkét páros meccs döntő szettben dőlt el. Egy ide, egy oda. 1-1

Következtek az egyéni mérkőzések. Az első kör felállása nekünk jobban kedvezett 3 egyénit megnyerve átvettük a vezetést. 4-2

A következő körben tovább tudtuk növelni az előnyünket, amihez kellett Lévai Márió bravúros győzelme Varró István ellen. 7-3

A 3. körben a vendégeknek jött ki a lépés. Két döntő szettes mérkőzést is megnyerve 8-6-ra szépítettek.

Az utolsó fordulóban Lévai Márió és Szűcs János győzelmével sikerült elérnünk a győzelmet jelentő 10 győztes mérkőzést. Így végül az őszi szezonhoz hasonlóan 10:8-as zsidányi győzelem született.