Telefon: +36-30-6319784
E-mail küldése

Hírek

2022. április 06., 07:02Nem várt könnyedség

Tegnapi nap fogadta SzoESE csapatát a Horvátzsidányi együttes. A mérkőzés nagy esélyese a zsidányi csapat volt, de a vendégek hiányos kerete miatt a vártnál sokkal könnyebb találkozóra került sor. A vendégeket Kolarich Sándor köszöntötte a hazaiak részéről, melyet Kívés István fogadott és viszonzott a vendég csapat nevében.
A mérkőzés tehát 5:0-ás hazai előnnyel indult
A párost a Karádi László - Ihász Tibor alkotta zsidányi duó vívta meg a Kovács László - Molnár Gábor összeállítású egyetemi párossal szemben. A meccset 3:0-ra a hazaiak nyerték. 6-0
Az egyéni összecsapások következtek.
A hazai játékosok végig jó formában játszottak. Egy mérkőzést sem engedtek a vendégeknek és összesen 4 szettet tudtak szerezni a vendégek. A legszorosabb összecsapást Lévai Márió játszotta Kívés István ellen, végül döntő szettben ezt a meccset is sikerült megnyernie a zsidányinak. 18-0
Meg kell jegyezni, hogy az egyetemi csapat legjobb játékosát Kovács Lászlót sikerült mind a négy zsidányinak megvernie. Ez azért fontos, mert a nyári barátságos mérkőzésen Kovács mind a négy meccsét meg tudta nyerni.