Telefon: +36-30-6319784
E-mail küldése

Hírek

2023. május 31., 20:55Rangadó

Tegnapi nap pótoltuk a Szentgotthárd (4. hely) elleni halasztott 3. fordulós meccsünket. Az őszi találkozó után ismét nehéz mérkőzésre számítottunk. Reméltük, hogy itthon tudunk tartani legalább 1 pontot.
Párosokon "megosztoztunk" Molnár-Agg párosunk az Asztalos Zsolt - Szabó László kettős ellen diadalmaskodott döntő szettben. Karádi -Terplán duónak nem sikerült a bravúr a Tóth József - Varró István alkotta vendég páros ellen. 1-1
Az első egyéni forduló után még döntetlen volt az eredmény. A második fordulótól csak 1-1 meccset tudtunk nyerni, ezért a végeredmény 12:6 lett a vendégek javára.
Kiemelkedő volt Karádi László teljesítménye, aki 4 egyéni mérkőzéséből 3-at meg tudott nyerni. Emellett meg kell említeni, hogy Alasz Marcell élt a lehetőséggel és egy nagyon jó mérkőzést játszott Méhész Zoltán ellen, annak ellenére is, hogy végül a vendég nyert döntő játszmában.